BICHON YORKIE YAVRULARI

 

BICHON YORKIE YAVRULARI

Bichon Yorkie sık bir alt kürk ile yumuşak ve sık bir üst kürkten oluşan tüylere sahiptir. Pas rengi, siyah ve pas rengi, kızıl beyaz, kaplan desenli + beyaz olabilir. Yüzü Yorkshire Terrier gibi uzun değildir. Canlı gözler uzun tüylerle kaplıdır. Kulaklar üstten konumlu ve sık tüylerle örtülüdür. Bacakları Bichon'dan daha uzundur. Bichon Yorkie'nin, çocuklarla arası iyidir ve diğer köpeklerle de iyi anlaşır. Eğitimleri oldukça kolaydır. Bu ırk Yorkshire Terrier'in kararlılığı ve bichon'un yumuşak kürküne sahiptir.

Bichon Yorkie Karakteri
Bichon Yorkie'nin, çocuklarla arası iyidir ve diğer köpeklerle de iyi anlaşır. Eğitimleri oldukça kolaydır. Bu ırk Yorkshire Terrier'in kararlılığı ve Bichon'un yumuşak kürküne sahiptir.

Bichon Yorkie Yaşam Ortamı 
Bichon Yorkie, apartman yaşamı için uygun bir ırktır. Ev içinde fazla hareketli değildir ve bahçesiz bir evde de yapabilir.

Bichon Yorkie Egzersiz İhtiyacı 
Bichon Yorkie, aktif küçük köpekler ev içindeki oyun sırasında egzersiz ihtiyaçlarının büyük bir kısmını karşılasalar da düzenli yürüyüşe ihtiyaçları vardır.

Bichon Yorkie Bakımı 
Bichon yorkie ırkı bol tüy bakımına gereksinim duyar. Fazla tüy dökmezler.

Bichon Yorkie Kökeni 
Bichon Yorkie, Bichon Frise ile Yorkshire Terrierin plansız çiftleşmesinden ortaya çıkmıştır. Yavrular o kadar şirin olmuşlardır ki hemen uluslararası çiftleştirme devam etmiştir. Şimdiye kadar resmi bir standart yazılmamıştır.

 

"Bir Köpek bu dünyada kendinden daha çok sizi seven tek şeydir..."


Süs Köpeği Bichon_Yorkie yavrularımızın güncel durumlarını görmek için Facebook : Süs Köpekleri adresimizi ziyaret edebilir yada bilgi almak için  (0532) 343 80 41 arayabilirsiniz.

 


 

 Süs Köpekleri Danışmanı

Tayfun Hoca

 (0532) 343 80 41

 

Ana Sayfa

 
Etiketler

bichon yorkie yavru  bichon yorkie yavruları  bichon yorkie fiyatları