BOO

Boo Pomeranian Köpek Fiyatları Yavruları

BOO inanılması güç ama bir o kadar sevimli ve şirin süs köpeği olan pomeranian boo köpek, son 10 sene içerisindeki tüm süs köpeği ve oyuncak köpek algısını yerle bir etmiş durumdadır.

Boo köpek yavruları, Polonya ve Almanya da görülmekle birlikte şu an tüm dünya da yayılmış durumdadır. Sosyal medya da boo isimli bir köpeğin tanınmasıyla, tüm dünya da yoğun olarak talep edilmektedir. Bu sevimli ırkın talebinde bu kadar yüksek talep edilmesinin nedeni, son derece güzel bir yüzünün olmasından kaynaklanmaktadır.

boo yavru

Boo köpek yavruları

boo köpekboo

Boo köpek Fiyatları

Boo fiyatları Bu sevimli fenomen köpek ırkının maalesef ki sahiplenme fiyatları biraz yüksek bunu kabul ediyorum ve tahminlerimce boo fiyatları Pandemi sürecinden sonra Pandemi öncesi fiyatlara tekrar döneceği düşüncesindeyim. İçinde bulunduğumuz covid sürecinde boo köpek fiyatları 6.000.- TL -30.000.- TL arasında seyretmektedir.

boo köpek fiyatıboo fiyatları

Boo pomeranian yavru köpek seçimi yaparken fiyat skalasından önce, sahiplenmeyi düşündüğünüz yavrunun erişkin olmasında ulaşacağı ölçülerle birlikte, ayı surat, tilki surat görünümleri olmalıdır. Ülkemizde ve Dünyada tercih edilen ayı surat teddy bear boo görünümlü olanlarıdır.

BOO özellikleri

Boo Irkı Nedir?

Boo yavru tıraşı: Kesinlikle makine ile tıraş edilmemelidir. Pomeranian tıraşı yapılırken alt katman tüylerinin hassas olmasından dolayı makas kullanılmalıdır. Üst katman tüyleri kabarıktır, alt katman tüyleri ise kalındır. Siyah, mavi, çikolata rengi olabilirler. Ten rengi ile her rengin karışımı, turuncu, krem, kırmızı, sade veya samur olabilirler. Aslına bakarsanız pembenin üzerinde çizgiler hariç her şekilde olabilirler. Pomeranian ırkının erkeği yılda bir kere tüy döker ve dişisi sıcakta veya doğumdan sonra tüy döker.

İletişim

BOO üretim ve satış merkezi

İzmir

0232 487 0149 - 0532 343 8041

Bizi Takip Edin
facebook

Şubelerimizde Kredi Kartı geçerlidir

Ana Sayfa