Boo köpek pomeranian üretim çiftliği

boo köpek pomeranian

Boo köpek pomeranian fiyatları yavruları

Boo köpek üretim satış merkezinden mikrochipli, ırk ve sağlık belgeli teddy bear (küt burun ayı surat) görünümlü boo köpek yavrularımız hakkında bilgi almak için bizi arayınız.

İnanılması güç ama bir o kadar sevimli ve şirin süs köpeği olan pomeranian son 10 sene içerisindeki tüm süs köpeği ve oyuncak köpek algısını yerle bir etmiş durumdadır. Görünümü ve oyunculuğu kendisine bakanları aşık eden bir görünüme sahiptir. Özellikle son yıllarda herkesin beğenisini ve ilgisini üzerine toplayarak, fenomen hale gelmiş durumdadır. Oyuncaktan farksız bir görünüme sahip olan bu sevimli ve şirin köpek ırkı anlatmakla değil yaşanmakla anlaşılır ibaresinin tamda karşılığı olduğunu düşünüyorum. Maalesef ki günümüzde, içinde bulunduğumuz Pandemi sürecinde alışılmışının çok üzerinde seyreden boo köpek fiyatları ülkemizde ve diğer ülkelerde yüksek fiyat skalası yansıtmaktadır.

Polonya ve Almanya da görülmekle birlikte şu an tüm dünya da yayılmış durumdadır. Sosyal medya da bu ırkın tanınmasıyla, tüm dünya da yoğun olarak talep görmeye başlamıştır. Bu sevimli ırkın talebinde bu kadar yüksek talep edilmesinin nedeni, son derece güzel bir yüzünün olmasından kaynaklanmaktadır.

Boo Köpek Fiyatları

Pomeranian Boo köpek fiyatları Bu sevimli fenomen köpek ırkının maalesef ki sahiplenme fiyatları biraz yüksek bunu kabul ediyorum ve tahminlerimce fiyatları Pandemi sürecinden sonra Pandemi öncesi fiyatlara tekrar döneceği düşüncesindeyim. İçinde bulunduğumuz covid sürecinde boo köpek fiyatları 6.000 TL ile 30.000 TL arasında seyretmektedir.

Pomeranian fiyat farklılıklarının nedeni, ülkemizdeki tabir edilen tilki surat ve ayı surat görünümleri ve şecere durumuna göre farklılıklar fiyatlarını etkilemektedir. Bilgi edilmesi açısından Pandemi öncesi Pomeranian Boo fiyatları 3.500.- TL - 15.000.- TL arasında seyretmekteydi. Fiyatları komşu ülkeler ile sınır kapılarımızın açılmasından sonra sanırım pandemi öncesi sahiplenme fiyatlarına tekrar dönüş yapacaktır.

Pomeranian seçimi yaparken fiyat skalasından önce, sahiplenmeyi düşündüğünüz yavrunun erişkin olmasında ulaşacağı ölçülerle birlikte, ayı surat, tilki surat görünümleri olmalıdır. Ülkemizde ve Dünyada tercih edilen ayı surat teddy bear görünümlü olanlarıdır.

boo boo köpek fiyat boo köpek fiyat boo köpek fiyatları boo köepk fiyatları boo pomeranian boo pomeranian

Boo köpek yavruları

Yaşantımıza dahil etmek için yerine getirmemiz gereken standartlar buunmaktadır. Boo Pomeranian köpek ırkının yaşam alanı için O nun günlük ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için hazırlanmış yaşam alanı bulunmalıdır.

Pomeranian her ne kadar sevimli ve şirin görünüyor olsada günlük enerjisini atabilmesi için gerekli yaşam alanının tahsis edilmesi son derece önemlidir.

Özellikleri

Bu ırk nedir ve neden bu kadar tercih edilmektedir?

Dünyada ve Ülkemizde tercih edilmesinin en önemli nedeninin başında, bu şirin köpeğin fiziki görünümünün alışılmış süs köpeklerinden daha farklı ve albenisinin yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. Özellilerinin bir tanesi de oyunculuk özelliğinin diğer minyatür köpeklerle karşı daha sevimli olması gelmektedir.

Boo köpek yavrularının fiziki çeşitler nedir?

Kendi arasında 2 gruba ayrılmakta, Bu gruplarda yine kendi içlerinde kilolarına göre 3 ayrı gruba ayılmaktadırlar.

1. Grup; Fox Face pomeranian olarak bilinen ismi ile tilki surat.

2. Grup; Teddy Bear ya da bilinen isimleri ile, Baby Face ayı surat pomeranian.

Fox face ve bear fiziki ölçülerine göre üç sınıfa ayrılmaktadırlar.

1. Standart olarak geçen Ağırlıkları 3 Kg ile 3,5 Kg arasında olan

2. Medyum Size olarak geçen Ağırlıkları 2 Kg. ile2,5 Kg. arasında olan

3. Teacup olarak bilinen ve özellikle tercih edilen baby face, ağırlığı 2 Kg. ile 1,5 Kg. arasındadır.

Renkleri: Boo köpek yavru renkleri benim benzetmemle gökkuşağı renkleri kadar çeşitlilik göstermektedir, bu ırkın renklerinin ne kadar çeşitli olduklarını sayfamızda görebilirsiniz.

Tıraşı: Kesinlikle makine ile tıraş edilmemelidir. Tıraşı yapılırken alt katman tüylerinin hassas olmasından dolayı makas kullanılmalıdır. Üst katman tüyleri kabarıktır, alt katman tüyleri ise kalındır. Siyah, mavi, çikolata rengi olabilirler. Ten rengi ile her rengin karışımı, turuncu, krem, kırmızı, sade veya samur olabilirler. Aslına bakarsanız pembenin üzerinde çizgiler hariç her şekilde olabilirler. Irkının erkeği yılda bir kere tüy döker ve dişisi sıcakta veya doğumdan sonra tüy döker.

İletişim

Boo köpek pomeranian üretim çiftliği

Bursa

05323438041

Tayfun Hoca

intagram alman kurdu  facebook alman kurdu  twitter alman kurdu  süs köpekelri youtube kanalı

Ana Sayfa

süs köpeği