Tarayiciniz JavaScript desteklemiyor.

Boo Köpek

Boo pomeranian köpek yavruları fiyatları

Boo köpek üretim satış merkezinden mikrochipli, ırk ve sağlık belgeli teddy bear (küt burun ayı surat) görünümlü boo köpek yavrularımız hakkında bilgi almak için bizi arayınız.

boo köpek boo köpek boo köpek boo köpek boo köpek boo köpek boo köpek boo köpek

BOO inanılması güç ama bir o kadar sevimli ve şirin süs köpeği olan pomeranian boo, son 10 sene içerisindeki tüm süs köpeği ve oyuncak köpek algısını yerle bir etmiş durumdadır.

Boo görünümü ve oyunculuğu kendisine bakanları aşık eden bir görünüme sahiptir. Özellikle son yıllarda herkesin beğenisini ve ilgisini üzerine toplayarak, fenomen hale gelmiş durumdadır. Oyuncaktan farksız bir görünüme sahip olan bu sevimli ve şirin köpek ırkı anlatmakla değil yaşanmakla anlaşılır ibaresinin tamda karşılığı olduğunu düşünüyorum. Pomeranian ırkı maalesef ki günümüzde, içinde bulunduğumuz Pandemi sürecinde alışılmışının çok üzerinde seyreden boo köpek fiyatları ülkemizde ve diğer ülkelerde yüksek fiyat skalası yansıtmaktadır.

Polonya ve Almanya da görülmekle birlikte şu an tüm dünya da yayılmış durumdadır. Sosyal medya da boo isimli bir köpeğin tanınmasıyla, tüm dünya da yoğun olarak talep edilmektedir. Bu sevimli ırkın talebinde bu kadar yüksek talep edilmesinin nedeni, son derece güzel bir yüzünün olmasından kaynaklanmaktadır.

Boo Köpek Fiyatları

Boo köpek fiyatları Bu sevimli fenomen köpek ırkının maalesef ki sahiplenme fiyatları biraz yüksek bunu kabul ediyorum ve tahminlerimce boo fiyatları Pandemi sürecinden sonra Pandemi öncesi fiyatlara tekrar döneceği düşüncesindeyim. İçinde bulunduğumuz covid sürecinde boo köpek fiyatları 6.000 TL ile 30.000 TL arasında seyretmektedir.

Pomeranian boo köpek fiyat farklılıklarının nedeni, ülkemizdeki tabir edilen tilki surat ve ayı surat görünümleri ve şecere durumuna göre farklılıklar boo fiyatlarını etkilemektedir. Bilgi edilmesi açısından Pandemi öncesi Pomeranian Boo fiyatları 3.500.- TL - 15.000.- TL arasında seyretmekteydi. Boo pomeranian köpek ırkının fiyat skalası komşu ülkeler sınır kapılarımızın açılmasından sonra sanıyorum ki pandemi öncesi sahiplenme fiyatlarına tekrar dönüş yapacaktır.

Boo pomeranian seçimi yaparken fiyat skalasından önce, sahiplenmeyi düşündüğünüz yavrunun erişkin olmasında ulaşacağı ölçülerle birlikte, ayı surat, tilki surat görünümleri olmalıdır. Ülkemizde ve Dünyada tercih edilen ayı surat teddy bear boo görünümlü olanlarıdır.

boo boo köpek fiyat boo köpek fiyat boo köpek fiyatları boo köepk fiyatları boo pomeranian boo pomeranian

Boo köpek yavruları

Boo yavru ırkını yaşantımıza dahil etmek için yerine getirmemiz gereken standartlar buunmaktadır. Boo Pomeranian köpek ırkının yaşam alanı için O nun günlük ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için hazırlanmış yaşam alanı bulunmalıdır.

Boo pomeranian her ne kadar sevimli ve şirin görünüyor olsada günlük enerjisini atabilmesi için gerekli yaşam alanının tahsis edilmesi son derece önemlidir.

Pomeranian özellikleri

Boo pomeranin ırkı Nedir ve neden bu kadar tercih edilmektedir?

Boo pomeranian ırkı Dünyada ve Ülkemizde tercih edilmesinin en önemli nedeninin başında, bu şirin köpeğin fiziki görünümünün alışılmış süs köpeklerinden daha farklı ve albenisinin yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. Özellilerinin bir tanesi de oyunculuk özelliğinin diğer minyatür köpeklerle karşı daha sevimli olması gelmektedir.

Pomeranian Boo köpek yavrularının fiziki çeşitler nedir?

Pomeranian ırkı, kendi arasında 2 gruba ayrılmakta, Bu gruplarda yine kendi içlerinde kilolarına göre 3 ayrı gruba ayılmaktadırlar.

1. Grup; Fox Face olarak bilinen ismi ile tilki suratlı pomeranian.

2. Grup; Teddy Bear Pomeranian ya da bilinen isimleri ile,  Baby Face Ayı Surat Pomeranian Boo.

Fox face ve bear pomeranian fiziki ölçülerine göre üç sınıfa ayrılmaktadırlar.

1. Standart olarak geçen Ağırlıkları 3 Kg ile 3,5 Kg arasında olan

2. Medyum Size olarak geçen Ağırlıkları 2 Kg. ile2,5 Kg. arasında olan

3. Teacup olarak bilinen ve özellikle tercih edilendir, ağırlığı 2 Kg. ile 1,5 Kg. arasındadır.

Boo Renkleri: Pomeranian yavru renkleri benim benzetmemle gökkuşağı renkleri kadar çeşitlilik göstermektedir, bu ırkın renklerinin ne kadar çeşitli olduklarını sayfamızda görebilirsiniz.

Boo yavru tıraşı: Kesinlikle makine ile tıraş edilmemelidir. Pomeranian tıraşı yapılırken alt katman tüylerinin hassas olmasından dolayı makas kullanılmalıdır. Üst katman tüyleri kabarıktır, alt katman tüyleri ise kalındır. Siyah, mavi, çikolata rengi olabilirler. Ten rengi ile her rengin karışımı, turuncu, krem, kırmızı, sade veya samur olabilirler. Aslına bakarsanız pembenin üzerinde çizgiler hariç her şekilde olabilirler. Pomeranian ırkının erkeği yılda bir kere tüy döker ve dişisi sıcakta veya doğumdan sonra tüy döker.

iletişim

Boo köpek üretim ve satış merkezi

İstanbul / Bursa

0532 343 8041

Bizi Takip Edin

intagram alman kurdu  facebook alman kurdu  twitter alman kurdu

Ana Sayfa