Bursa köpek çiftliği

bursa köpek çiftliği

Bursa yavru köpek Üretim çiftliği

Bursa köpek çiftliği safkan ırk garantili microchipli ve sözleşmeli süs köpeği yavrularımız hakkında güncel bilgi almak için bizi arayınız.

 
bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftlikleri bursa köpek çiftlikleri bursa köpek çiftlikleri bursa köpek çiftlikleri bursa köpek çiftlikleri bursa köpek çiftlikleri
 
Bursa köpek çiftliği Dünya üzerinde 500 e yakın olarak bilinmektedir. Literatürde birçok ırkın kendine münhasır görevleri bulunmakla beraber (av köpekleri gibi), Süs köpeği cinslerini ve süs köpeği fiyatlarını her ırkın kendi sayfasında bulabileceksiniz.

herhangi iş için değil insanlara dostluk yapmaları için yetiştirilmiş ırklardır. Süs köpeği fiyatları hakkında bilgi almak için sitemizde her ırkın kendi sayfasında sahiplenme fiyatları hakkında tahmini fiyatlar yazılmakla beraber büyümeyen köpek fiyatı gibi konularda bizimle iletişime geçiniz.

Ülkemizde süs köpeği olarak isimlendirilmiş olsalar da dünyanın diğer yerlerinde refakatçi ya da oyuncak cinsler ismiyle bilinen bu ırkların büyük kısmı geçmişte soylulara eşlik etmeleri için yetiştirilmiştir ve saraylıların köpeği olmuşlardır. Karşınızda hem dünyada hem ülkemizde çok popüler olan süs köpeği cinslerinin özelliklerini, cinslerini, fiyatlarını ayrıntılı olarak göreceğiz.

Özellikle bahçesiz evlerde yoğun şekilde beslenen minyatür cinsler halk dili ile süs köpeği cinslerinin özellikleri, yavruları, bakımları, özellikleri ve fiyatları hakkında kendi sayfalarında detaylı bilgiler göreceğiz.

Üretimde olan yavrularımız

Maltese Terrier   Yorkshire Terrier
     
Toy Poodle   Boo
     
Shih Tzu   Pug
     
Chihuahua   Cavalier
     
Bichon Frise   Cocker
     
Papillon   Pekinez
     
Schnauzer   Pincher
     
Sosis Köpeği   Fransız Bulldog

Bursa köpek çiftliği Türkiye'nin her noktasına en hızlı ve güvenli bir şekilde gönderimi ve teslimi yapılmakta olup, yeni ailesine teslim olunan yavru köpeğin özellikle ik haftalık adaptasyon sürecinde, yavru bakım uzmanı tarafından 7/24 bilgi desteği sağlanmakla beraber, eğitimi, bakımı, aşılanma müfredatı gibi konularda bilgi desteği verilmektedir.

Hayatlarımıza dahil ettiğimiz bu minik dostlarımızın bizim modern yaşam alışkanlıklarımıza adapte olmalarını bekleriz. Aslında bu büyük yanılgı olup neden böyle olduğunu sizlerle birikimlerim doğrultusunda anlatmaya çalışacağım. Şunu da belirtmeden yazıma başlamak istemiyorum, bir yavru köpeğin en iyi eğitimcisi sahibi olup, en iyi eğitim sınıfıda kendi yaşam alanı gerçeği olduğunu unutulmamalıdır. Tabii bu yerinde eğitimi için gerekli şartların oluşması durumunda geçerlidir. Her köpek ırkı evrensel özelliklerinden kaynaklı standart eğitime cevap vereceği anlamına gelmemektedir.

Bursa köpek çiftliği olarak anne sütünden kesilen ve aşı uygulaması tamamlanan yavrularımız yeni ailelerine katılmak üzere Bursa çiftlik merkezinde ya da Bursa il sınırı dışında olan yeni aileler için evraklı ve uluslararası taşıma boxu ve yavru bakım beslenme ve eğitim konularının anlatıldığı yavru rehberi kitapçığı ile beraber gönderimi ve teslimi sağlanmaktadır. Bursa Köpek Çiftliği

Bursa köpek çiftliği yavru bakımı

Bursa köpek çiftliği ekibi olarak süs köpeği cinslerinin son derece hassas yapılarından kaynaklı bakımlarının yapılması konusunda aileleri sürekli olarak bilgilendirilmektedir. Bursa Köpek Çiftliği yavruları ufak olmalarından kaynaklı bakımları diğer ırklara nazaran bir miktar daha hassasiyet gösterilmesi gerekmektedir. Özellikle erişkin olduklarında teacup, micro teacup şeklinde ufak 1,5 - 2,5 kilosunda olan minyatür ırkların bakımı, beslenmesi ve diğer yaşamsal süreçlerinin takibi daha hassas olmalıdır. çiftliği

Bursa köpek çiftliği, özellikle teacup grubu yavruların yeni ailelerine tesliminden itibaren özellikle ilk 2 hatalık yavrunun ailesine ve modern yaşama adaptasyonunda yavru bakım uzmanımız tarafından talep edilmesi durumunda 7/24 bilgilendirme yapmaktadır. Özellikle yavru köpeklerin dünyaya geldikleri ve güdüsel olarak hareket ederken insanoğlunun karışık ve modern yaşamına adapte olmaları kolay olmamaktadır, bu adaptasyon sürecinde onların gözü ile bizlerin yaşamlarına adapte etmeye çalışmalıyız. Bursa köpek çiftliği

İletişim

Bursa köpek çiftliği

05323438041

Tayfun Hoca

intagram alman kurdu  facebook alman kurdu  twitter alman kurdu  bursa köpke çiftliği

Ana Sayfa

bursa köpek çiftliği