Fransız Bulldog

fransız bulldog yavru

fransız bulldog yavru

Fransız bulldog ırkı çok kaslı bir ırk kaslı ve yüz ve burun basık bir yapıya sahip olan kısa tüylü bir süs köpeği ırkıdır. Fransız Bulldog ırkı ne çok sıcağı ne çok soğuk iklimi sevmezler. Apartman daireleri için son derece uygun bir ırk konumundadırlar. Fransız Bulldog ırkında, siyah beyaz, mavi, siyah, beyaz, black and tan, çikolata gibi çok renkli bir tüy rengi bulunmaktadır.

Fransız Bulldog çocuklarla herhangi bir problemi olamamasının yanında diğer ırklarla aralarının çok iyi olduğu söylenemez. Fransız Bulldog ırkı 10 ile 12 sene arasında ömürleri bulunmakla beraber, deri hastalıklarına karşı hassas durumdadır. Fransız Bulldog ırkı inatçı bir yapıya sahip olmasının yanında itaat eğitimlerine son derece olumlu cevap vermekle beraber, özgüveninden dolayı bulunduğu bölgeyi son derece koruma meyillidir.

fransız bulldog yavrularımız

Fransız Bulldog Yavru  Fransız Bulldog Yavru  Fransız Bulldog Yavru

Fransız Bulldog Yavru  Fransız Bulldog Yavru  Fransız Bulldog Yavru

fransız bulldog yavru   fransız bulldog yavru  fransız bulldog yavru

   

Fransız Bulldog Özellikleri  Fransız Bulldog literatürdeki ismi ile French Bulldog yuvarlak uçlu, dik ve yarasa benzeri kulakları ile güçlü, küçük bir Bulldog yavrusudur. Evcil hayvanlar ve köpeklerle olmayı severler. Fransız bulldog yavrusu ırkı çocuklarla iyi anlaşırlar, adaptasyon kolaylığı olan, iyi birer arkadaştırlar. Bazı Fransız Bulldog ırkı yabancılara temkinli yaklaşır ancak çoğu herkesle iyi geçinir kare düz kafası İngiliz bulldog ırkı kadar iri ve gösterişli değildir ve alın yuvarlaktır. Fransız bulldog yavrusunda Omuz yüksekliği köpeğin genel yapısı dengeli olduğu sürece, önemli değildir. Omuz yüksekliği genelde omuzdan kuyruğa kadar olan uzunlukla aynıdır. Omuz kısmı kuyruk kısmına göre daha geniştir. Fransız Bulldog Yavrusu yumuşak, kısa ve bakımı kolay kürkü kaplan desenli, sarı, beyaz ve bu renklerin kombinasyonundan olabilir. Fransız Bulldog Yavrusunun derisine dokunulduğunda hoş bir his verecek şekilde yumuşak ve gevşektir. Çıkık iri gözleri koyu renklidir ve dişler alt çene üst çenenin üzerine gelecek şekilde kapanır. Fransız bulldog yavru ırkının kuyruğu düz ya da tirbüşonvari biçimde kıvrık olabilmektedir.

Fransız Bulldog Yavru

Fransız Bulldog Yavru Fiyatları Fransız Bulldog Yavrusu fiyatları ülkemizde, rengine ve şecere durumunda göre 1800 ₺ ile 6000 ₺ arasında değişiklik göstermektedir.

Fransız Bulldog Yavru iyi huylu ve bakımı oldukça kolay bir arkadaştır. Oyuncu ve şirin olmasının yanı sıra apartman hayatı için iyi bir bekçi sayılır. Fransız bulldog yavru ayriyeten farelerin de acımasız avcısıdır. Fransız bulldog yavrusu pozitif eğitim proğramı ile yetiştirilmesi durumunda ve tek kişi ile iletişim kurması olumlu geri dönüş sağlayacaktır. Fransız bulldog yavrusu tek başına bırakılmaması gereken duygusal bir ırktır. Lakin anne sütünden kesilmeyi müteakip belli süre yalnız kalmaya alıştırılması durumunda her hangi olumsuzluk yaşanmayacak olup bu davranış kalıbı günümüz dünyasında anne ve babanın çalışıyor olması ve çocukların da gündüz eğitimlerine gidecek olmalarından dolayı son derece merak edilen bir konu noktasındadır. Rahatsız edildiklerinde savunmaya geçebilirler. Fransız bulldog yavrusu genelde sahiplerini paylaşmak istemediklerinden diğer köpeklerden pek hoşlanmaz, ancak birlikte büyütülürlerse diğer ev hayvanları ile arası iyidir. Yabancılara karşı mesafelidir. Sadece yeterince olgun çocuklara tavsiye edilir. Fransız bulldog yavrusu özellikle yaşlılarla araları iyidir. Fransız Bulldog yavrusu fiyatları renklerine ve fiziki görselliklerine göre 1800 ₺ ile 6000 ₺ fiyat aralığında ülkemizde satışı yapılmaktadır.

Fransız Bulldog Kulübümüze yeni katılan Damızlıklarımız

Fransız Bulldog Fransız Bulldog
   
Fransız Bulldog Fransız Bulldog
   
Fransız Bulldog Fransız Bulldog

İletişim

Fransız Bulldog Üretim Çiftliği

Bursa

0532 343 8041

Bizi Takip Edin

süs köpekleri instagram    süs köpeği pinterest

Ana Sayfa