Satılık Fransız Bulldog Yavru

fransız bulldog yavru

fransız bulldog yavru fiyatları

Çok kaslı bir ırk olan fransız bulldog yavru yüz ve burun basık bir yapıya sahip ve son derece şapşik bakışlıdır.

Fransız Bulldog Yavru

Fransız Bulldog ırkı ne çok sıcağı ne çok soğuk iklimi sevmezler. Apartman daireleri için son derece uygun bir ırk konumundadırlar. Fransız Bulldog ırkında, siyah beyaz, mavi, siyah, beyaz, black and tan, çikolata gibi çok renkli bir tüy rengi bulunmaktadır.

Çocuklarla herhangi bir problemi olmasa da diğer köpek ile aralarının çok iyi olduğu söylenemez. Bu ırk 10 ile 12 sene arasında ömürleri bulunmakla beraber, deri hastalıklarına karşı hassas durumdadır. Bu ırk inatçı bir yapıya sahip olmasının yanında itaat eğitimlerine son derece olumlu cevap vermekle beraber, özgüveninden dolayı bulunduğu bölgeyi son derece koruma meyillidir.

satılık fransız bulldog yavruları

Fransız Bulldog  Fransız Bulldog Yavrusu 

fransız bulldog  satılık Fransız Bulldog Yavruları  Fransız Bulldog Yavru

fransız bulldog   fransız bulldog yavru  fransız bulldog yavru

   

Özellikleri : Literatürdeki ismi ile French Bulldog yuvarlak uçlu, dik ve yarasa benzeri kulakları ile güçlü, küçük bir Bulldog yavrusudur. Evcil hayvanlar ve köpeklerle olmayı severler ve çocuklarla iyi anlaşırlar, adaptasyon kolaylığı olan, iyi birer arkadaştırlar. Bazı Fransız Bulldog ırkı yabancılara temkinli yaklaşır ancak çoğu herkesle iyi geçinir kare düz kafası İngiliz bulldog ırkı kadar iri ve gösterişli değildir ve alın yuvarlaktır.

Erişkin olması halinde omuz yüksekliği köpeğin genel yapısı dengeli olduğu sürece, önemli değildir. Omuz yüksekliği genelde omuzdan kuyruğa kadar olan uzunlukla aynıdır. Fransız Bulldog yavrusu omuz kısmı kuyruk kısmına göre daha geniş olup, yumuşak, kısa ve bakımı kolay kürkü kaplan desenli, sarı, beyaz ve bu renklerin kombinasyonundan olabilmekle birlikte derisine dokunulduğunda hoş bir his verecek şekilde yumuşak ve gevşektir. Çıkık iri gözleri koyu renklidir ve dişler alt çene üst çenenin üzerine gelecek şekilde kapanır. Fransız bulldog yavru ırkının kuyruğu düz ya da tirbüşonvari biçimde kıvrık olabilmektedir.

fransız bulldog fiyatları

Fransız bulldog fiyatları renklerine ve fiziki görselliklerine göre 1800 ₺ ile 6000 ₺ fiyat aralığında ülkemizde satışı yapılmaktadır. Fiyat aralığının bu kadar yüksek olmasının nedeni fransız bulldog ırkının albenisini oluşturan renklerin ona kattığı güzellikten dolayıdır. Fransız bulldog ırkı bulldog familyasında apartman dairesinde beslenmesi için son derece uygun ırk pozisyonundadır.

 

Şayet yaşam alanınızda sevecen, şapşik ve dünyalar tatlısı bir can dost arıyorsanız fransız bulldog yavrusu son derece hayalinizdeki köpek ırkı olduğunu söyleyebilirim. Son derece iyi huylu ve bakımı oldukça kolay bir arkadaştır. Oyuncu ve şirin olmasının yanı sıra apartman hayatı için iyi bir bekçi sayılır, ayriyeten farelerin de acımasız avcısıdır. Bu sevimli köpek ırkı pozitif eğitim proğramı ile yetiştirilmesi durumunda ve tek kişi ile iletişim kurması olumlu geri dönüş sağlayacaktır.

French bulldog tek başına bırakılmaması gereken duygusal bir ırktır. Lakin anne sütünden kesilmeyi müteakip belli süre yalnız kalmaya alıştırılması durumunda her hangi olumsuzluk yaşanmayacak olup bu davranış kalıbı günümüz dünyasında anne ve babanın çalışıyor olması ve çocukların da gündüz eğitimlerine gidecek olmalarından dolayı son derece merak edilen bir konu noktasındadır. Rahatsız edildiklerinde savunmaya geçebilirler.

Sevimli ve çirkin bu ırk sahiplerini paylaşmak istemediklerinden diğer köpeklerden pek hoşlanmaz, ancak birlikte büyütülürlerse diğer ev hayvanları ile arası iyidir. Yabancılara karşı mesafelidir. Sadece yeterince olgun çocuklara ve özellikle yaşlılarla araları iyidir. Netice olarak bahçeli ya da bahçesiz eviniz olsun, fransız bulldog son derece uygundur.

Fransız Bulldog   Fransız Bulldog Yavrusu

Fransız Bulldog   Fransız Bulldog Yavru

Fransız Bulldog   Fransız Bulldog Yavruları

süs köpekleri facebook    süs köpekleri instagram    süs köpekleri twitter    süs köpeği pinterest

İletişim

Fransız Bulldog Üretim Çiftliği

Bursa

0532 343 8041

Tayfun Hoca

Ana Sayfa