Fransız Bulldog Yavru

fransız bulldog yavrusu

Ana Sayfa

Fransız Bulldog üretim çiftliğinden Fransız Bulldog Yavruları

Fransız Bulldog Yavrusu

FRANSIZ BULLDOG YAVRUSU : Fransız Bulldog üretim çiftliğimizde  uluslararası ırk standartları belirleme federasyonu FCI ve KIF standartlarında damızlıklarımızdan fransız bulldog yavrusu üretimi yapılmaktadır. Fransız Bulldog Yavrusu fiyatları ülkemizde, rengine ve şecere durumunda göre 1800 ₺ ile 6000 ₺ arasında değişiklik göstermektedir.
 

Satılık Fransız Bulldog Yavrularımız

franız bulldog yavrusu franız bulldog yavrusu
   
franız bulldog yavrusu franız bulldog yavrusu
   
franız bulldog yavrusu franız bulldog yavru
   
franız bulldog yavrusu franız bulldog yavrusu
   
 franız bulldog yavrusu  franız bulldog yavrusu

Fransız Bulldog yavrularımızın güncel durumlarını görmek için Facebook : Fransız Bulldog sayfamızı ziyaret ediniz.

FRANSIZ BULLDOG ÖZELLİKLERİ ;  Fransız Bulldog literatürdeki ismi ile French Bulldog yuvarlak uçlu, dik ve yarasa benzeri kulakları ile güçlü, küçük bir Bulldog yavrusudur. Evcil hayvanlar ve köpeklerle olmayı severler. Fransız bulldog yavrusu ırkı çocuklarla iyi anlaşırlar, adaptasyon kolaylığı olan, iyi birer arkadaştırlar. Bazı Fransız Bulldog ırkı yabancılara temkinli yaklaşır ancak çoğu herkesle iyi geçinir kare düz kafası İngiliz bulldog ırkı kadar iri ve gösterişli değildir ve alın yuvarlaktır. Fransız bulldog yavrusunda Omuz yüksekliği köpeğin genel yapısı dengeli olduğu sürece, önemli değildir. Omuz yüksekliği genelde omuzdan kuyruğa kadar olan uzunlukla aynıdır. Omuz kısmı kuyruk kısmına göre daha geniştir. Fransız Bulldog Yavrusu yumuşak, kısa ve bakımı kolay kürkü kaplan desenli, sarı, beyaz ve bu renklerin kombinasyonundan olabilir. Fransız Bulldog Yavrusunun derisine dokunulduğunda hoş bir his verecek şekilde yumuşak ve gevşektir. Çıkık iri gözleri koyu renklidir ve dişler alt çene üst çenenin üzerine gelecek şekilde kapanır. Fransız bulldog yavru ırkının kuyruğu düz ya da tirbüşonvari biçimde kıvrık olabilmektedir.

Fransız Bulldog Yavrusu Fiyatları

Fransız Bulldog Yavrusu iyi huylu ve bakımı oldukca kolay bir arkadaştır. Oyuncu ve şirin olmasının yanı sıra apartman hayatı için iyi bir bekç sayılır. Fransız bulldog yavru ayriyeten farelerin de acımasız avcısıdır. Fransız bulldog yavrusu pozitif eğitim proğramı ile yetiştirilmesi durumunda ve tek kişi ile iletişim kurması olumlu geri dönüş sağlayacaktır. Fransız bulldog yavrusu tek başına bırakılmaması gereken duygusal bir ırktır. Lakin anne sütünden kesilmeyi müteakip belli süre yalnız kalmaya alştırılması durumunda her hangi olumsuzluk yaşanmayacak olup bu davranış kalıbı günümüz dünyasında anne ve babanın çalışıyor olması ve çocukların da gündüz eğitimlerine gidecek olmalarından dolayı son derece merak edilen bir konu noktasındadır. Rahatsız edildiklerinde savunmaya geçebilirler. Fransız bulldog yavrusu genelde sahiplerini paylaşmak istemediklerinden diğer köpeklerden pek hoşlanmaz, ancak birlikte büyütülürlerse diğer ev hayvanları ile arası iyidir. Yabancılara karşı mesafelidir. Sadece yeterince olgun çocuklara tavsiye edilir. Fransız bulldog yavrusu özellikle yaşlılarla araları iyidir. Fransız Bulldog yavrusu fiyatları renklerine ve fiziki görselliklerine göre 1800 ₺ ile 6000 ₺ fiyat aralığında ülkemizde satışı yapılmaktadır.

Fransız Bulldog Yavrusu Kulübümüze yeni katılan damızlıklarımız

fransız bulldog yavrusu fiyatları fransız bulldog yavrusu
   
fransız bulldog yavrusu fransız bulldog yavrusu
   
fransız bulldog yavrusu fransız bulldog yavrusu

İletişim

Fransız Bulldog Üretim Çiftliği

Osmangazi / Bursa

0532 343 8041

Bizi Takip Edin

süs köpeği google   süs köpekleri twitter   süs köpeği facebook   süs köpekleri instagram   süs köpeği youtube   süs köpeği linkedin   süs köpeği pinterest

Süs Köpeği