Maltese Terrier Yavru

Maltese Terrier Yavru

Ana Sayfa

Maltese Terrier üretim çiftliğinden Maltese Terrier Yavruları

Maltese Terrier Yavru

MALTESE TERRİER YAVRU ; Maltese Terrier Yavrusu üretim çiftliğimizden Avrupa standartlarında 0 numara Maltese Terrier Yavruları. Maltese Terrier Yavrularımız FCI ve KIF standartlarında olup, Irk ve Sağlık belgelidir. Maltese terrier yavru ırkının ülkemizdeki fiyat aralığı, erişkin olduğunda ulaşacağı ağırlığa ve anne babanın şecere durumuna göre 1200 ₺ ile 3000 ₺ arasında değişiklik göstermektedir.

Satılık Maltese Terrier Yavruları

maltese terrier yavru Maltese Terrier Yavru
   
maltese terrier yavru maltese terrier yavru
   
Maltese Terrier Yavru maltese terrier yavru
   
maltese terrier yavru maltese terrier yavru
   
maltese terrier yavru maltese terrier yavru
   
maltese terrier yavru maltese terrier yavru

Maltese Terrieri Yavrularımızın güncel durumlarını görmek için Facebook : Maltese Terrier Yavru adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Maltese Terrier Yavru Özellikleri 
Maltese Terrier Yavru ırkı canlı, oyuncu ve hayat doludur. Sahibine karşı kibar, sevgi dolu ve sadıktır. Oldukça zekidir ve doğru şekilde ödüllendirilirse küçük numaralar öğrenebilir. Şüpheli durumlar karşısında iyi bir alarm köpeğidir. Diğer hayvanlarla iyi anlaşır. Malta Terrieri dışarıda oynamaya bayılır; ancak su birikintilerini sevdiğinden eve gelince banyo şart olabilir. Bu köpekler dikkatsiz, çocuklara karşı huysuz olabilir ve bazıları zor tuvalet eğitimi alır. Bazen çok yemek seçici olabilir. Bu ırka karşı fazla şımartılıp aşırı korumacı olunmamalıdır. Aksi takdirde misafirlerden sahibini kıskanabilir.

Maltese Terrier Yaşam Ortamı 
Maltese Terrier Yavru ırkı apartman hayatı için idealdir. Ev içinde oldukça aktiftirler.

Maltese Terrier Yavru Fiyatları
Maltese Terrier Fiyatları ülkemizdeki maltese terrier fiyatları, erişkin olduğunda ulaşacağı ağırlığa ve anne babanın şecere durumuna göre 1200 ₺ ile 3000 ₺ arasında değişiklik göstermektedir.

Maltese Terrier Yavru Bakımı 
Maltese Terrier, Yumuşak ve uzun kürkün günlük fırçalanması büyük önem taşır. Gözler ve ağız çevresi de lekelenmeye karşı her gün temizlenmelidir. Düzenli olarak kuru şampuanlama ile yıkanabilir. Kulaklar temiz tutulmalı ve düzenli olarak içerde uzayan tüyler kısaltılmalıdır. Başının üzerindeki tüyler genellikle bir toka ile toplanır. Bazı köpek sahipleri tüyleri kısa keserek bakımını kolaylaştırır. Malta Terrieri nerdeyse hiç tüy dökmezler bu özellikleri alerjik duyarlılığı olanlar için uygun bir seçenektir.

Maltese Terrier  Irk Kökeni 
Maltese Terrier Yavru, Bu çok eski ırk, Yunanlı filozof Theophrastus tarafından Malta'nın eski adı olan "Melita" ırkı olarak tanımlanmıştır. Minyatür spaniel ve poodle kanı karıştırılarak
Italya'da üretilmiştir. İngiltere'ye Haçlı Savaşlarından dönen şövalyelerce getirildiğine inanılmaktadır. Irk özellikle de kadınlar arasında çok yaygındır. Malta'nın Romalı Valisi Publius, Malta Terrierini o kadar severdi ki onun bir resmini yaptırmış ve adına şiir yazdırmıştır. Bu gün Malta Terrieri çok sevilen bir pet ve değerli bir yarışma köpeğidir.