Pomeranian BOO

pomeranian

Pomeranian Boo Fiyatları Yavruları

Pomeranian boo yavru üretim çiftliğinden mikrochipli, ırk ve sağlık belgeli teddy bear (küt burun teddybear) görünümlü boo yavrularımız hakkında bilgi almak için bizi arayınız.

İnanılması güç ama bir o kadar sevimli ve şirin, teddy bear cinsi olan pomeranian boo son 10 sene içerisindeki tüm süs köpeği ve oyuncak köpek algısını yerle bir etmiş durumdadır. Görünümü ve oyunculuğu kendisine bakanları aşık eden görünüme sahiptir. Özellikle son yıllarda herkesin beğenisini ve ilgisini üzerine toplayarak, fenomen hale gelmiş durumdadır.

Oyuncaktan farksız görünüme sahip olan bu sevimli ve şirin ırkı anlatmakla değil yaşanmakla anlaşılır ibaresinin tamda karşılığı olduğunu düşünüyorum. Maalesef ki günümüzde, içinde bulunduğumuz Pandemi sürecinde alışılmışının çok üzerinde seyreden boo fiyat ortalaması ülkemizde ve diğer ülkelerde yüksek fiyat skalası yansıtmaktadır.

Polonya ve Almanya da görülmekle birlikte şu an tüm dünya da yayılmış durumdadır. Sosyal medya da bu ırkın tanınmasıyla, tüm dünya da yoğun olarak talep görmeye başlamıştır. Bu sevimli ırkın talebinde bu kadar yüksek talep edilmesinin nedeni, son derece güzel bir yüzünün olmasından kaynaklanmaktadır.

Pomeranian Boo Fiyatları

Pomeranian boo fiyatları bu sevimli fenomen süs köpeği cinsinin maalesef ki sahiplenme fiyatları bir çok süs köpeğinden yüksektir.

Pomeranian boo fiyatları ortalaması 7000 TL ile 25000 TL arasında değişmektedir.

Pomeranian boo yavru seçimi yaparken sahiplenme fiyatları skalasından önce, sahiplenmeyi düşündüğünüz yavrunun erişkin olmasında ulaşacağı ölçülerle birlikte, teddy berar, tilki surat görünümleri olmalıdır. Ülkemizde ve Dünyada tercih edilen teddy bear görünümlü olanlarıdır.Pomeranian boo fiyat konusu ülkemizde derin tartışmalara neden olmaktdır. pomeranian boo fiyatları

Pomeranian boo fiyatları maalesef ki 3.000 TL ile 40.000 TL gibi yüksek fiyatları aralığına sahip köpek cinsidir.Pomeranin boo köpek cinsinde bu yüksek fiyat değişkenliğinin nedeni hayal edilen pomeranian köpek cinsinin erişkin olması ve tıraş edildikten sonra ki görünümüne sahip olması ile alakalıdır.

boo boo pomeranian köpek pomeranian boo fiyatları boo köpek boo köpek fiyat boo pomeranian boo pomeranian

Pomeranian Boo Yavruları

Yaşantımıza dahil etmek için yerine getirmemiz gereken standartlar bulunmaktadır. Pomeranian boo yavru ırkının yaşam alanı için O nun günlük ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için hazırlanmış yaşam alanı bulunmalıdır. Pomeranian yavru eğitimi hassas karaakter yapısııına istinaden kesinlikle sabırlı ve yüksek anlayışla verilmeye çalışılmalıdır. pomeranian boo fiyatları

Her ne kadar sevimli ve şirin görünüyor olsada günlük enerjisini atabilmesi için gerekli yaşam standartlarının tahsis edilmesi son derece önemlidir. Yavru köpek sahibi diğer köpeklerde olduğu gibi egzersize ihtiyaç olan süs köpeği olarak ihtiyaçlarına önem vermelidir.

Özellikleri

Dünyada ve Ülkemizde tercih edilmesinin en önemli nedeninin başında, bu şirin köpeğin fiziki görünümünün alışılmış süs köpeklerinden daha farklı ve albenisinin yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. Özellilerinin bir tanesi de oyunculuk özelliğinin diğer minyatür köpeklerle karşı daha sevimli olması gelmektedir.

Pomeranian boo yavrularının fiziki çeşitler nedir?

Pomeranian yavru kendi failyasında 2 gruba ayrılmakta, Bu gruplarda yine kendi içlerinde kilolarına göre 3 ayrı gruba ayılmaktadırlar. 1. Fox Face pomeranian olarak bilinen ismi tilki surat, 2. Teddy Bear ya da bilinen isimleri, Baby Face "teddy bear" boo pomeranian.

Fox face ve bear fiziki ölçülerine göre üç sınıfa ayrılmaktadırlar. 1. Standart olarak geçen Ağırlıkları 3 Kg - 3,5 Kg arasında olan, 2. Medyum Size olarak geçen Ağırlıkları 2 Kg. 2,5 Kg. arasında olan, 3. Teacup olarak bilinen ve özellikle tercih edilen baby face ağırlığı 2 Kg. ile 1,5 Kg. arasındadır.

Pomeranian yavru renkleri, pomeranian yavru renkleri benim benzetmemle gökkuşağı renkleri kadar çeşitlilik göstermektedir, bu ırkın renklerinin ne kadar çeşitli olduklarını sayfamızda görebilirsiniz.

Tıraşı, Kesinlikle makine ile tıraş edilmemelidir. Tıraşı yapılırken alt katman tüylerinin hassas olmasından dolayı makas kullanılmalıdır. Üst katman tüyleri kabarıktır, alt katman tüyleri ise kalındır. Siyah, mavi, çikolata rengi olabilirler. Ten rengi ile her rengin karışımı, turuncu, krem, kırmızı, sade veya samur olabilirler. Aslına bakarsanız pembenin üzerinde çizgiler hariç her şekilde olabilirler. Irkının erkeği yılda bir kere tüy döker ve dişisi sıcakta veya doğumdan sonra tüy döker. toy poodle köpek ırkı tüy dökmeyen köpek cinslerinden biridir.

Can dostunuzdan zorunlu bir sebepten kaynaklı ayrı kalmanız durumunda, aile ortamında sizi beklerken strese girmeden sizi bekleyecek dönemi psikolojik anlamda yıpranmadan geçirebileceği otel hizmeti konusunda bursa köpek oteli ekibimiz, köpek eğitimi konularında yarıma ihtiyaç duyduğunuz istenmeyen davranış kalıplarının düzeltilmesi sürecinde bursa köpek eğitimi ekibimiz, can dostunuzun ve sizin yanınızda olmaya çalışacaktır.

İletişim

Pomeranian BOO üretim çiftliği

0544 255 3137

Tayfun Acar

facebook boo köpek süs köpeğibyoutube kanalı süs köpeği pomeranian boo instagram sayfası

Ana Sayfa

Toy Poodle | Maltese Terrier | Cane Corso | Alman Kurdu | Border Collie | Labrador