Pug

PUG

Siyah Pug Yavrusu | yavruları

Pug yavruları eğitilebilirlik seviyesi farklı bir eğitim yapısına sahip olup, eğitim müfredatında değişken aralıklı eğitim müfredatı uygulanması halinde başarı seviyesi yüksektir. Pug yavrusunun tüy dökümü orta derecededir. Pug Irkı renkleri Gri, Siyah ve ülkemizde az bulunan Beyaz Pug rengi bulunmaktadır. Eğitilebilirlik seviyesine dikkat edilmesi durumunda ilk defa köpek besleyecekler için de ideal sayılır. Pug Yavru apartman dairesinde beslenmesi uygundur.  Pug renkleri arasında fiyat farklılıkları yaşanmakla birlikte, siyah pug yavrusu talep gören en fazla pug familyası konumundadır.

pug köpek

Satılık Siyah Pug Yavruları

siyah pug yavrusu

Siyah pug, Mops ailesinin asil renkli bir üyesi olup, klasik renge göre talebi daha fazladır. Karakteristik ve ırk özelliklerinde diğer renk ile arasında hiçbir farklılık bulunmakla birlikte, renginden dolayı sıcak yaz aylarında güneşten korunması noktasında daha hassas davranılmalıdır.

pug siyah  pug siyah yavrusu

pug yavrusu  pug yavruları

Mops Özellikleri

Pug ırkının karakteri, küçük pakette büyük köpek olarak bilinir. Mutlu, hareketli ve sadık köpeklerdir. Oyun oynamayı dolayısıyla da yaramazlık yapmayı severler. Biraz inatçıdırlar. Çok zeki olsalar da tekrar içeren eğitim rutinlerinden çabuk sıkılırlar. Pug yavrusu ses tonunuza karşı duyarlı olduğundan sert cezalara gerek yoktur.

İnsana arkadaşlık eden köpektirler ve daha çok bayanlar tarafından tercih edilirler.Son derece mutlu, hareketli, yaramazlık yapmayı seven biraz inatçı köpeklerdir. Çok zeki olmalarına karşın eğitilmekten çabuk sıkılırlar. Pug köpek ırkı sahiplerinin ses tonuna duyardılar bu sebeple ceza vermeye gerek yoktur,gereksiz havlamazlar,diğer hayvanlarla ve çocuklarla iyi geçinirler,eve gelen misafirlerle iyi anlaşabilirler ancak ilgi istediklerinden kıskanç olabilirler.İngiliz ressam William Hogarth bu ırk köpekleri çok severdi o'nun sayesinde İngiltere ve Avrupa saraylarında popüler bir hale geldiler.
Fiyatları
Pug fiyatları, Bu sevimli ve pörtlek gözlü ve son derece sevimli köpek ırkını ülkemiz bir TV kanalında yayınlanan dizide "RIFKI" isimli Pug yavru tanımaya başlamıştır. Pug Köpek fiyatları renkleri ve şecere durumuna göre 1.500 TL ile 4.000 TL arasında satış fiyatları görülmektedir. pug fiyatı eşleşme ve doğum zorluklarından dolayı yüksektir. Siyah pug ırkının fiyatları açık renkli olanına göre bir miktar daha fazladır. Siyah pug yavrusu fiyatı 2500 TL ile 4000 TL arasındadır.

 

İletişim

Pug üretim ve satış merkezi

İzmir / Bursa

0532 343 8041

Bizi Takip Edin
facebook twitter instagram

Şubelerimizde Kredi Kartı geçerlidir

Ana Sayfa